Inga Krupska

Członkini Zarządu Głównego

 

Koordynatorka ds. rozwoju, koordynatorka kadr w TPŚ „Mrowisko”.

Z wykształcenia pedagog, doradca zawodowy, coach, specjalistka kadr i płac.

 

W „Mrowisku” pracuję od 2010 roku. Przez 10 lat kierowałam, prowadzonymi przez Stowarzyszenie placówkami wsparcia dziennego w Gdyni i w Gdańsku.

Obecnie koordynuję projekt w ramach rewitalizacji Dolnego Miasta wspierający pracę placówki wsparcia dziennego oraz zajmuję się  rozwojem Stowarzyszenia.

Zależy mi aby wszystkie osoby związane z Mrowiskiem (dzieci, młodzież, rodzice, wolontariusze, kadra) czuły się u nas bezpiecznie, mogły się rozwijać, być sobą, czerpać ze swojego potencjału. Wartości jakie mi przyświecają w rozwoju naszego Stowarzyszenia, to otwartość na zmiany, różnorodność, tolerancja, wspieranie potencjału naszych odbiorców i pracowników, otwartość na siebie i innych, dialog.

Prywatnie od najmłodszych lat moją pasją jest narciarstwo- uwielbiam płynną jazdę a czasami szusowanie po stoku😊 Lubię, na rowerze MTB, zdobywać szczyty w naszym pięknym trójmiejskim parku krajobrazowym.

Podróże, zarówno te bliskie i bardzo dalekie, to czas kiedy ładuję „akumulatory” i obmyślam kolejną zmianę 😊 Jestem „psiarą”, obecnie mamą 😊 wyżełki węgierskiej o imieniu Lala a wcześniej weimarki o imieniu Gapa.

Informacje:
Dla kogo:
Gdzie:
Dane kontaktowe:

Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "MROWISKO"

ul. Reduta Wyskok 9

80-746 Gdańsk

e-mail: biuro@mrowisko.org.pl

tel.: 58 550 26 69

© 2020 by TPŚ "MROWISKO". Proudly created with Fundacja "Nielada Historia"

ŻT.png