Inga Krupska

Członkini Zarządu Głównego

 

Pedagożka, coach, doradczyni zawodowa, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana realizatorka Programu Wzmacniania Rodzin.

W „Mrowisku” pracuję od 2010 roku. Przez 10 lat kierowałam, prowadzonymi przez Stowarzyszenie placówkami wsparcia dziennego w Gdyni i w Gdańsku.

Obecnie koordynuję m. in.: projekt w ramach rewitalizacji Dolnego Miasta wspierający pracę placówki wsparcia dziennego,  zajmuję się  rozwojem Stowarzyszenia i sprawami personalnymi.

Jestem realizatorką rekomendowanego  Programu Wzmacniania Rodziny.

Zależy mi aby wszystkie osoby związane z Mrowiskiem 

( młodzież, rodzice, wolontariusze, kadra) czuły się u nas bezpiecznie, mogły się rozwijać, być sobą, czerpać ze swojego potencjału. Wartości jakie mi przyświecają w rozwoju naszego Stowarzyszenia, to otwartość na zmiany, różnorodność, tolerancja, wspieranie potencjału naszych odbiorców i pracowników, otwartość na siebie i innych, dialog.

Prywatnie od najmłodszych lat moją pasją jest narciarstwo- uwielbiam płynną jazdę a czasami szusowanie po stoku😊 Lubię, na rowerze MTB, zdobywać szczyty w naszym pięknym trójmiejskim parku krajobrazowym.

Podróże, zarówno te bliskie i bardzo dalekie, to czas kiedy ładuję „akumulatory”. Jestem „psiarą”, obecnie mamą 😊 wyżełki węgierskiej o imieniu Lala.